KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 13878124
nr 1387 8124
Erik Berglin
(f. 1980), Sverige
Fotografi, Signerad, numrerad 4/10. Motivet: 44x54cm, yttermått inklusive ram: 59x68cm
Erik Berglin, svensk fotograf, konstnär och konstkurator född 1980.
måndag 29 mars 2021
kl 18:15:57
Erik Berglin
Läs mer om Erik Berglin